Lt

Apie mus

Susiekite

STATINIŲ PROJEKTAVIMAS:

Tel.: +370 45 582 667

El. paštas: administracija@pmp.lt

STATINIŲ STATYBOS TECHNINĖ PRIEŽIŪRA:

Tel.: +370 45 582 667

El.paštas: info@pmp.lt

UAB „Panevėžio miestprojektas“ jau daug metų yra pagrindinė statybų projektavimo firma Aukštaitijoje. Per įmonės gyvavimo dešimtmečius suprojektuoti ištisi gyvenamieji kvartalai, daugybė mokyklų, vaikų darželių, visuomeninių ir gamybinių pastatų, inžinerinių sistemų, gatvių Panevėžyje, Ukmergėje, Biržuose, Rokiškyje ir kituose Aukštaitijos miestuose ir miesteliuose. Panevėžio miesto centrą puošia bendrovės projektuoti pastatai ir statiniai.

Dabar UAB „Panevėžio miestprojektas“, pritaikiusi naujas statinių ir pastatų projektavimo technologijas, apsirūpinusi šiuolaikiška organizacine technika, sutelkusi sumanius ir kvalifikuotus specialistus, sėkmingai dirba ne tik Aukštaitijos regione, bet ir visoje Lietuvoje.

Pagrindinės bendrovės veiklos kryptys yra šios: visuomeninių, gyvenamųjų ir gamybinių pastatų ir statinių kompleksinis projektavimas, projektų ir statybų vykdymo priežiūra, inžinerinės techninės konsultacijos, statybos kokybės kontrolė.

Bendrovėje dirba visų projekto dalių atestuoti specialistai. Bendrovė atestuota ypatingos svarbos objektų projektavimui Aplinkos ministerijos ir energetinių objektų projektavimui Techninės priežiūros tarnybos prie Ūkio ministerijos.

Modernus inžinerinis darbuotojų požiūris į pastatų ir statinių projektavimo mokslą bendrovei suteikia plačias galimybes sėkmingai ir produktyviai dirbti. Tai rodo ir kasmet didėjančios bendrovės teikiamų paslaugų apimtys, besiplečiantis užsakovų ratas, darbų pobūdis.